ریش تراش برقی بخرم یا شارژی؟

ما در این مقاله می خواهیم درباره ریش تراش شارژی یا برقی صحبت کنیم. همچنین مزایا و معایب ریش تراش شارژی و ریش تراش برقی را بیان کنیم. قبل از خرید باید ویژگی انواع ماشین اصلاح با کیفیت را بدانیم سپس اقدام به خرید کنیم. محبوب ترین ریش تراش ها در بین آقایان عبارتند از: ریش تراش فویلی، ریش تراش چرخشی و ریش تراش برش مستقیم.
آرایشگران بهتر است هر دو نوع ریش تراش برقی و شارژی را خریداری نمایند. تا در روزهای شلوغ کاری با تمام شدن شارژ ریش تراش، از ریش تراش برقی استفاده کنند.
از ویژگی های ریش تراش شارژی، قابل حمل بودن و ضد آب بودن است. افرادی که در حمام از ریش تراش استفاده می کنند، نوع شارژی برای آن ها مناسب تر می باشد. قدرت موتور ریش تراش برقی بیشتر از شارژی است. این ویژگی سبب می شود نوع برقی موهای بلند و ضخیم را بهتر کوتاه نماید.
در ادامه مطالب، مشخصات، مزایا و معایب ریش تراش ها را برای خریدی بهتر به شما معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

ماشین اصلاح شارژی بهتره یا برقی

در ادامه معرفی ریش تراش شارژی یا برقی، مشخصات و ویژگی های مدل های مختلف را بیان می کنیم.
از انواع ریش تراش برقی، ابتدا به معرفی مدل چرخشی یا دوار می پردازیم. این ریش تراش ها دارای 3 یا 4 تیغه گرد انعطاف پذیر هستند، که در تمام جهات می چرخند. در درون این ریش تراش، دیسک های پر سرعت است. این مدل برای افرادی که ریش های ضخیم و نامنظم دارند، مناسب است.
ریش تراش فویلی یا توری یکی دیگراز مدل های برقی است. این ریش تراش ها دارای سری مستطیل شکل هستند. برای استفاده از این ریش تراش ها باید با سرعت ریش تراش را به سمت جلو و عقب یا چپ و راست حرکت دهیم. داشتن توری روی ریش تراش سبب می شود تیغه با پوست در ارتباط نباشد و اصلاح بهتر صورت گیرد.
ریش تراش شارژی هم مانند ریش تراش برقی دارای مدل های چرخشی و فویلی است. از ویژگی های ماشین اصلاح شارژی سبک بودن وقابل حمل بودن آن ها می باشد. هر چه باتری دراین مدل ها عمر بیشتری داشته باشد، اصلاح کم دردسرتری خواهید داشت. ضد آب بودن هم از مشخصات بارز مدل شارژی است.

مزایا و معایب ریش تراش شارژی و برقی

در ادامه، مزایا و معایب ریش تراش شارژی یا برقی را بیان می کنیم:

مزایای ماشین اصلاح برقی

مهم ترین مزایای ریش تراش برقی سرعت بالای آن است. ریش تراش های برقی به مرطوب کردن صورت با آب گرم یا کف اصلاح نیاز ندارند. توانایی کوتاه کردن ریش و سبیل در عملکردهای مختلف از مزایای دیگر مدل برقی می باشد. از ویژگی های دیگر مدل برقی، آرگونومیک بودن آنهاست. به عبارتی با استفاده طولانی از مدل شارژی خسته نمی شوید.

معایب ماشین اصلاح برقی

از معایب ریش تراش های برقی ضد آب نبودن آنهاست. افرادی که در حمام دوست دارند اصلاح صورت انجام دهند، مدل برقی برای آن ها مناسب نمی باشد. مدلهای برقی نسبت به شارژی قیمت بالاتری را دارند. ماشین اصلاح برقی سر و صدای زیادی ایجاد می کند. بدلیل داشتن قطعات مختلف خطر بالای خرابی از معایب این دستگاه ها است.

مزایای ماشین اصلاح شارژی

از مهم ترین مزایای مدل شارژی، قابل استفاده بودن آن ها زیر دوش می باشد. این مدل ها قابلیت استفاده تر و خشک را دارند. حمل آسان مدل شارژی از مزایای دیگر این مدل می باشد.

معایب ماشین اصلاح شارژی

اولین عیب مدل شارژی، قدرت پایین آن ها نسبت به مدل برقی است. عمر باطری مدل شارژی ازمدل برقی پایین تر است. زمانی که باطری شارژ نداشته باشد، ماشین اصلاح کار نمی کند. مدت زمان شارژ شدن باطری گاهی اوقات تا 10 ساعت هم طول می کشد که از معایب آن در زمان هایی که نیاز فوری دارید، محسوب می شود.

راهنمای خرید ماشین ریش تراش شارژی یا برقی

در هنگام خرید ریش تراش شارژی یا برقی باید به نکات زیر توجه کرد:
اولین نکته در زمان خرید این است که به قدرت ماشین های اصلاح توجه کنیم. قدرت ریش تراش برقی از شارژی بیشتر می باشد. به عبارتی ریش تراش های برقی توانایی تراشیدن موهای ضخیم و بلند را دارند. اگر جزو افرادی هستید که عادت دارید زیر دوش موهای سر وصورتتان را اصلاح کنید، بهترین گزینه برای شما انتخاب ریش تراش شارژی است. ریش تراش های شارژی ضد آب هستند. از دیگر نکاتی که باید در هنگام خرید توجه کرد، نوع باطری ماشین اصلاح است. باطری های ریش تراش دو نوع لیتیومی و نیکلی هستند. از ویژگی های باتری لیتیومی، طول عمر بالا و قابلیت شارژ سریع در کمتر از 2 ساعت می باشد. باطری های نیکلی از جنس نیکل هستند که شارژ این باتری ها طولانی بوده و 8 ساعت شارژ کردنشان طول می کشد.

پس آرایشگرها بهتر است ریش تراش هایی را انتخاب کنند که دارای باطری نیکلی باشند. ضد زنگ بودن و قابل تعویض بودن تیغه ها از موارد مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه شود. ریش تراش هایی که تیغه ای از جنس سرامیک دارند، سرعت کند شدن تیغه هایشان، بسیار کند است. برای اینکه ریش تراش اصل داشته باشید، حتما از فروشگاه های معتبر خرید کنید.

نکات مهم هنگام خرید انواع ریش تراش

ریش تراش های برقی طول عمر بیشتری از ریش تراش های شارژی دارند. ضد آب و مقاوم بودن در برابر رطوبت از ویژگی های بارز ریش تراش شارژی است.
در هنگام خرید باید به نوع باطری، ضد زنگ بودن تیغه ها و قابل تعویض بودن آن ها توجه کرد. برای اینکه ریش تراش فیکی نخریم بهتر است از فروشگاه های معتبر خرید داشته باشیم. از انواع ریش تراش ها مدل شارژی برای اصلاح موهای ضخیم و بلند مناسب نمی باشد. در خرید مدل شارژی بهتر است به مدت زمان شارژ شدن باطری توجه کنیم. هرچه باطری سریعتر شارژ شود، کیفیت ریش تراش بهتر خواهد بود. امیدواریم توانسته باشیم با ارائه این مقاله اطلاعات کافی درباره ریش تراش شارژی و ریش تراش برقی به شما داده باشیم. شما میتوانید انواع ریش تراش را در انواع شارژی و برقی از فروشگاه ویستا پرستیژ، مشاهده و نسبت به خرید محصول مورد نظر خود اقدام نمایید. محصولات فروشگاه لوازم شخصی برقی ویستا پرستیژ، دارای گارانتی 18 ماهه امیر الکترونیک ویستا می باشند و پس از خرید محصول، میتوانید گارانتی کالا را فعال نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *