آموزش طرز کار با اپیلیدی براون

اپیلاسیون با براون (Epilation Braun) به معنای از بین بردن موهای زائد از ریشه با استفاده از دستگاه موکن براون است. مراحل اصولی کار با اپیلیدی براون به شرح زیر می باشد:
آماده‌سازی پوست:
قبل از شروع اپیلاسیون، مطمئن شوید که پوستتان تمیز و خشک است. بهتر است پوست خود را پس از حمام گرفتن یا شستن با آب گرم آماده کنید. پوست خشک و بدون روغن یا لوسیون باشد.
تنظیمات دستگاه:
دستگاه اپیلاتور براون را با تنظیمات مورد نظرتان روشن کنید. برخی از دستگاه ها از سرعتهای مختلف برای تنظیم سرعت اپیلاسیون پشتیبانی میکنند. معمولاً از سرعت پایینتر برای مناطق حساس و سرعت بالاتر برای مناطق دیگر استفاده میشود.
آماده‌سازی دستگاه:
قبل از استفاده، مطمئن شوید که سری اپیلاسیون دستگاه تمیز است و ریشه موها در آن باقی نمانده باشد.
شروع اپیلاسیون:
دستگاه را روی پوست قرار دهید و با حرکتهای کوتاه و ملایم به سمت عکس رشد موها حرکت دهید. دستگاه را با زاویه 90 درجه نسبت به پوست نگه دارید تا ریشه موها را به خوبی خارج کند. اپیلاسیون را با حرکات متوالی و ترتیبی انجام دهید تا تمام مناطق مورد نظرتان پوشش داده شود.
پس از اپیلاسیون ممکن است پوستتان کمی قرمز یا حساس شود. میتوانید از یک لوسیون یا ژل ضد التهاب برای آرامش پوست استفاده کنید. به پوست اجازه دهید برای مدتی (معمولاً چند ساعت) استراحت کند و به آرامی به وضعیت طبیعی بازگردد.

طرز کار با اپیلیدی براون

کار با انواع اپیلیدی فنری، چرخشی و موچینی

استفاده از انواع مختلف اپیلاتورها میتواند با توجه به نوع دستگاه و ویژگیهای آن متفاوت باشد. در ادامه به صورت کلی راهنمای استفاده از انواع مختلف اپیلاتورها آمده است:

روش کار با اپیلاتور فنری:

این نوع اپیلاسیون دارای یک فنر بوده که با حرکت تغییراتی ایجاد و موها را از ریشه خارج میکند. ابتدا پوست خود را شستشو داده و خشک کنید. از تمیز و خشک بودن سرهای دستگاه مطمئن شوید. حمام کرده تا پوست مرطوب شود یا از یک لوسیون ضد التهاب استفاده کنید. سر اپیلاتور را به صورت عمودی به پوست نزدیک کرده و با حرکت آهسته به طرفی که می خواهید اصلاح کنید، حرکت دهید. حرکات باید به صورت آرام و مداوم باشد. با دستگاه به زور روی پوست فشار ندهید. بلافاصله پس از استفاده، سر اپیلاتور را تمیز کنید.

روش کار با اپیلاتور چرخشی:

مانند استفاده از اپیلاتور فنری روش های پیش آمادگی و تمیز کردن را برای اپیلاتور چرخشی هم انجام دهید. سپس سر اپیلاتور را به پوست نزدیک کرده و با حرکات چرخشی موها را از پوست جدا کنید.

روش کار با اپیلاتور موچینی:

این نوع دستگاهها دارای تیغه های کوچکی هستند که ریشه موها را از پوست جدا میکنند. مراحل پیش آمادگی و تمیز کردن را مانند دستگاه های فنری انجام دهید. برای اپیلاسیون، سر اپیلاتوررا به پوست نزدیک کرده و با استفاده موچینها یا پنچ ها، موها را از پوست جدا کنید.

نکات مهم
قبل از استفاده، دستورالعملها و توصیه های تولید کننده را دقیقا مطالعه کنید.
هرگز از اپیلاتور در محلهای خشک یا ترک خورده پوست استفاده نکنید.
اگر پوست شما حساس است، قبل از استفاده از دستگاه در منطقه کوچکی از پوست آزمایش کنید.
در صورت ایجاد تحریک یا خارش پوست، از دستگاه موقتا استفاده نکنید.
همیشه پوست خود را پس از استفاده با لوسیون یا کرم مرطوب کنید.

کاربرد سری های اپیلیدی براون

اپیلیدی های براون دارای سری های مختلفی هستند که هر کدام برای یک کاربرد خاص طراحی شده اند. در ادامه به کاربرد سرهای مختلف اپیلیدی می پردازیم:

  • سری اپیلاتور: این سری اصلی اپیلیدی است و برای برداشتن موهای زائد از ریشه بهره وری می شود. سری اپیلاتور از تعداد زیادی موچین تشکیل شده است که موها را به صورت چرخشی یا رفت و برگشتی از پوست جدا می کنند.
  • سری اصلاح: این سری برای کوتاه کردن موهای زائد بدون برداشتن آنها از ریشه استفاده می شود. سری اصلاح اغلب دارای تیغه های فلزی است که موها را به صورت صاف و یکدست کوتاه می کنند.
  • سری صورت: این سری برای اصلاح صورت طراحی شده است. سری صورت دارای موچین های کوچک و باریک است که برای برداشتن موهای نازک و حساس صورت مناسب هستند.
  • سری نقاط حساس: این سری برای اصلاح نواحی حساس بدن مانند زیر بغل و بیکینی طراحی شده است. سری نقاط حساس اکثرا دارای موچین های کمتری نسبت به سری اپیلاتور است و برای کاهش درد در هنگام اپیلاسیون بهره وری می شود.
  • سری ماساژور: این سری برای ماساژ پوست و کاهش درد در هنگام اپیلاسیون استفاده می شود. سری ماساژور اکثرا دارای غلتک های دوار یا ویبره می باشد، که به آرامی پوست را ماساژ می دهند.

برخی از مدل های اپیلیدی براون دارای سری های اضافی دیگری نیز هستند که کاربردهای خاصی دارند. به برای مثال، برخی از مدل ها دارای سری مخصوص برداشتن موهای زائد بدن در زیر آب هستند. در هنگام انتخاب اپیلیدی براون باید به کاربرد سری های آن توجه کنید. به عنوان مثال، اگر قصد دارید از اپیلیدی برای اصلاح موهای زائد صورت استفاده کنید، باید مدلی را انتخاب کنید که دارای سری صورت باشد. همچنین، اگر پوست حساسی دارید، باید مدلی را انتخاب کنید که دارای سری نقاط حساس باشد.

معرفی اپیلیدی های براون

طرز استفاده از اپیلیدی براون

براون (Braun) یکی از معروفترین تولیدکنندگان دستگاههای اپیلاسیون برای اصلاح موهای زائد از ریشه است؛ بنابراین تعداد زیادی مدل مختلف را تولید کرده است. چند مدل از اپیلیدی براون عبارتند از:
اپیلیدی های سری 3
اپلاتور های سری 7
موکن های سری 9
اپیلیدی های سه کاره
اپلیدی فنری براون
مو کن چرخشی براون
اپیلیدی موچینی براون

راهنمای استفاده از انواع اپیلاتور

اپیلاسیون (از بین بردن موهای زائد از ریشه) با استفاده از دستگاه اپیلاتور میتواند راهی موثر برای اصلاح باشد. در انواع مختلف اپیلاتور مانند چرخشی، فویلی و ترکیبی روش استفاده تقریبا یکسان است. به طور کلی روش اپیلاسیون به شرح زیر است:
پیش از شروع اپیلاسیون، پوست را با آب گرم بشویید تا موها نرم شوند.
انتخاب سرعت مناسب برای نواحی مختلف پوست اهیمت دارد. برخی از دستگاهها از تنظیمات مختلف سرعت پشیبانی میکنند.
سر دستگاه را از ریشه موهای زائد تمیز کنید.
دستگاه را با زاویه عمودی نسبت به پوست قرار داده و با حرکات ملایم و کوتاه در جهت عکس رشد موها حرکت دهید. بهتر است حرکات با زاویه کمی بیشتر از90 درجه و دایره ای یا طولی و عرضی انجام شود.
اپیلاسیون را با حرکات متوالی و ترتیبی انجام دهید تا تمام مناطق مورد نظرتان پوشش داده شود.
اگر پس از اپیلاسیون، پوستتان کمی قرمز یا حساس شد، بهتر است از یک لوسیون یا ژل ضد التهاب برای آرامش پوست استفاده کنید.
به پوست اجازه دهید برای مدتی (معمولاً چند ساعت) استراحت کند و به آرامی به وضعیت طبیعی بازگردد.

طرز استفاده از اپیلیدی برای صورت

در این قسمت از مقاله به توضیح نحوه استفاده از اپیلیدی برای صورت می پردازیم:

پوستتان را تمیز و خشک کرده و از مرطوب بودن زیاد آن جلوگیری کنید.
بهترین حرکات در اپیلاسیون حرکات دایره ای ملایم و کوچک است.
قبل از شروع بهتر است اصلاح را روی یک قسمت کوچک تست کنید تا از عدم حساسیت یا تحریک پوست مطمئن شوید.
اگر از اپیلاتور برای اولین بار استفاده می‌کنید، به مرور و با تجربه، درد و حساسیت کاهش مییابد.
انجام اپیلاسیون قبل از خوابیدن توصیه نمیشود، زیرا پوست پس از این فرآیند ممکن است حساسیت بیشتری داشته باشد.
همچنین، هر اپیلاتور ممکن است دستورالعملهای خاص خود را داشته باشد؛ بنابراین پیشنهاد میشود قبل از استفاده دستورالعمل تولید کننده را به دقت مطالعه کنید.
استفاده از اپیلاسیون میتواند نتایج ماندگارتری در مقایسه با سایر روشهای اصلاح داشته باشد. اما توجه داشته باشید که این فرآیند ممکن است در ابتدا کمی ناراحتی و درد ایجاد کند که با تکرار و تسلط بر روش، بهبود مییابد.

موکن براون

طرز استفاده از اپیلیدی براون سری 3

اپیلاتور براون سری 3 جزو اولین سری های محصولات براون بوده که به منظور اصلاح موهای زائد از ریشه در مناطق مختلف بدن طراحی شده است. برخی از ویژگیهای این مدل عبارتند از:
دارا بودن تکنولوژی 2D: این تکنولوژی به این معنی است که دستگاه دارای دو تیغه (شیور) متحرک بوده که با حرکات دورانی موهای ریشه دار را از پوست جدا می کنند. این دستگاه با سری قابل تعویض عرضه میشود تا بتوانید، برای نواحی مختلف بدن، از جمله مناطق حساس از سر مناسب استفاده کنید. دستگاه دارای سرعتهای متفاوتی است که به شما اجازه میدهد تا سرعت مورد نظر خود را برای اپیلاسیون انتخاب کنید. این دستگاه با یک قطعه تمیز کننده تاشو تیغه ها ارائه میشود که به شما کمک میکند تیغه ها را پس از استفاده، آسانتر و بهتر تمیز کنید. این اپیلاتور برای استفاده در مناطق حساس هم مناسب است و با سریهای مخصوص این مناطق عرضه میشود.

طرز استفاده از اپیلیدی براون سری 5

اپیلیدی براون سری 5 یک دستگاه اپیلاسیون چند منظوره است که برای برداشتن موهای زائد از تمام قسمت های بدن مناسب است. این دستگاه دارای دو سرعت مختلف و سری های مختلفی است که برای کاربردهای مختلف طراحی شده اند. اپیلیدی براون سری 5 یک دستگاه چند منظوره برای برداشتن موهای زائد است که دارای دو سرعت و سری های مختلفی است. برای استفاده از آن، ابتدا دستگاه را آماده کرده و پوست را تمیز کنید. سپس سرعت دستگاه را تنظیم کرده و با حرکت های کوتاه و ملایم موها را از ریشه جدا کنید. پس از اپیلاسیون، پوست را با یک لوسیون ضد التهاب آرام کنید. امیدواریم از در این بخش به خوبی طرز استفاده از اپیلیدی براون سری ۵ را توضیح داده باشیم.

طرز استفاده از اپیلیدی براون سری 7


اپیلایتور سری 7 براون یکی از محصولات پیشرفته اپیلاسیون این برند است که برای اصلاح موهای زائد از ریشه در مناطق مختلف بدن طراحی شده است. از ویژگیهای مهم این مدل عبارتند از:
دارا بودن تکنولوژی 4D: این تکنولوژی به این معنی است که تیغه های محرک با حرکات دورانی و اندازه گیری های متنوع، موهای ریشه دار را از پوست جدا میکنند. از دیگر ویژگی های این سری، می توان به سری قابل تعویض تاشونده، دارا بودن سرعتهای مختلف و دارای سریهای مناسب برای مناطق حساس اشاره نمود. اپیلاتور سری 7 دارای تکنولوژی تشخیص خودکار نوع پوست بوده که به دستگاه امکان تنظیم بهینه سرعت اپیلاسییون براساس نوع پوست را میدهد. اپیلاتور سری 7 دارای صفحه نمایش LED بوده که اطلاعات مهمی مانند سرعت و وضعیت باتری را نشان میدهد.

معرفی و طرز استفاده از اپیلیدی براون سری 9

اپیلاتور سری 9 یکی از محصولات پیشرفته براون بوده که برای اصلاح موهای زائد از ریشه برای مناطق مختلف بدن طراحی شده است. از جمله ویژگیهای این برند می توان به دارابودن تکنولوژی 4D، سری قابل تعویض، تشخیص خودکار پوست، دارا بودن صفحه نمایش LED و مناسب برای مناطق حساس می باشد.
تکنولوژی Sonic Exfoliation: این تکنولوژی سبب میشود تا دستگاه با ارتعاشات صوتی کمک به تمیز نمودن پوست کرده و از جوشها و مشکلات پوستی جلوگیری میکند.

معرفی و طرز استفاده از اپیلیدی سه کاره

مدلهای سه کاره اپیلاتورها معمولا ترکیبی ازاپیلاسیون، اصلاح با فنر و تمیز کننده پوست هستند. برخی از ویژگیهای این دستگاهها عبارتند از:
اپیلاسیون یکی از ویژگیهای اصلی این دستگاهها است که امکان اصلاح موهای زائد از ریشه در مناطق مختلف را به کاربر میدهد. برخی از مدلهای اپیلاتور سه کاره دارای سرهای اپیلاسیون با فنر نیز هستند، این سرها با حرکات رفت و برگشت مانند حرکت فنر، موهای ریشه دار را از پوست جدا میکنند. بعضی از دستگاههای سه کاره با ارتعاشات و تکنولوژیهای ویژه به تمیز کردن پوست کمک میکنند. این ارتعاشات با تمیز کردن مناطق پوستی، حس تازگی را به پوست میدهد. دستگاههای سه کاره معمولا دارای سرعتها و حالتهای مختلفی بوده که به افراد امکان انتخاب تنظیمات متناسب با نیازهایشان را میدهد و مناسب برای مناطق حساس هستند.

انواع اپیلیدی

معرفی انواع اپیلیدی فنری

اپیلاتورهای با فنر یک نوع دستگاه اپیلاسیون هستند که با استفاده از حرکات رفت و برگشتی مشابه حرکات فنر، موهای ریشه دار را از پوست جدا میکنند.

اپیلاتورهای با یک فنر:

در این نوع اپیلاتورها، یک فنر به صورت عمودی در دستگاه قرار دارد. این فنر با حرکات بالا و پایین مانند حرکات فنر، موهای ریشه دار را از پوست جدا میکند. این دستگاهها اغلب جمع و جور و قابل حمل هستند که برای استفاده در مناطق کوچک یا سفرها مناسب می باشند.

اپیلاتورهای با چند فنر:

برخی از اپیلاتورهای فنری دارای چندین فنر موازی یا متقاطع هستند. این فنرها با حرکات رفت و برگشتی، موهای ریشه دار را از پوست جدا میکنند. این اپیلاتورها به طور عمومی برای سطوح بزرگتر بدن مناسبند.

اپیلاتورهای دارای تکنولوژیهای خاص:

برخی از اپیلاتورهای فنری با تکنولوژی های مختلف همراه هستند. به عنوان مثال، برخی از دستگاهها از ارتعاشات صوتی برای کاهش درد و تسکین پوست استفاده میکنند.
از مزایای اپیلاتورهای فنری میتوان به نکات زیر اشاره کرد:
توانایی اصلاح موها از ریشه و به تدریج کاهش رشد مجدد موها را دارد.
مدت زمان طولانیتر پوست صاف باقی میماند.
اغلب مناسب برای موهای نازک و نرم است.
باید درنظر داشت که اپیلاسیون با این نوع دستگاه در ابتدا باعث درد و تحریک پوست می شود. همچنین نیاز به تجربه و تکنیک صحیح در استفاده از این دستگاهها وجود دارد تا از آسیب به پوست جلوگیری شود.

اپیلیدی براون

کار با انواع اپیلیدی چرخشی

این دستگاهها با حرکات چرخشی شبیه به حرکت یک چرخ، ریشه موها را از پوست جدا میکنند. این نوع دستگاه به دلیل حرکات چرخشی و تماس غیر مستقیم با پوست، ممکن است در مقایسه با اپیلاتورهای فنری کمتر درد ایجاد کند.

اپیلاتورهای با یک سر چرخشی:

این نوع اپیلاتورها دارای یک سر چرخشی هستند که با حرکات چرخشی ریشه موها را از پوست جدا میکند. این دستگاهها به دلیل طراحی ساده و کمترین قطعات متحرک، معمولا به قیمت کمتری نیز عرضه میشوند.

اپیلاتورهای با چند سر چرخشی:

برخی از مدلها دارا ی چندین سر چرخشی هستند که با حرکات چرخشی متنوع میتوانند ریشه موها را از پوست جدا کنند. این دستگاهها برای مناطق مختلف پوستی مناسب میباشند.

اپیلاتورهای چرخشی با تکنولوژی خاص:

این مدلها از ارتعاشات صوتی برای تسکین درد و تسکین پوست استفاده میکنند.
از مزایا اپیلاتورهای چرخشی میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
کاهش درد و تسکین پوست به دلیل حرکات چرخشی
قابلیت اصلاح موها از ریشه و به تدریج کاهش رشد مجدد موها
مناسب برای مناطق غیر حساس بدن

کار با انواع اپیلیدی موچینی

این دستگاهها با استفاده از موچینها یا پنچهای کوچکی، موها را از ریشه جدا میکنند. این دستگاهها به طور مشخص موها را بین دو پنچ فشار میدهند و ریشه موها را برش میدهند. این نوع اپیلاتورها به دلیل قابلیت اصلاح موها از ریشه، برای مدت زمان طولانی تری از صافی موهای زائد اثر دارند.

اپیلاتورهای با موچینهای ثابت:

در این اپیلاتورها، دو پنچ یا موچین به صورت ثابت در دستگاه قرار دارند و موها را بین آنها فشرده و برش میدهند. این دستگاهها به دلیل ساختار ساده تر، قیمت کمتری نیز دارند.

اپیلاتورهای با موچینهای متحرک:

این اپیلاتورها دارای موچینهای متحرک بوده که با حرکات رفت و برگشتی موها را از پوست جدا میکنند. این دستگاهها اغلب دارای سیستمهای حفاظتی بوده که از آسیب به پوست جلوگیری میکنند.

اپیلاتورهای موچینی با تکنولوژی خاص :

این دستگاهها با ارتعاشات صوتی برای کاهش درد و تسکین پوست مورد استفاده قرار میگیرند.
مزایای اپیلاتورهای موچینی عبارتند از:
توانایی اصلاح موها از ریشه و به تدریج کاهش رشد مجدد موها
قابلیت استفاده در مناطق کوچک و دقیق مانند صورت
کمترین تماس مستقیم با پوست و کمترین درد.
باید در نظر داشت که ممکن است نیاز به تجربه و تکنیک صحیح در استفاده از این دستگاهها وجود داشته باشد تا از آسیب به پوست جلوگیری شود. بهتر است قبل از استفاده، دقیقاً دستورالعملها و توصیه‌ های تولید کننده را مطالعه کنید.

مزایا و معایب استفاده از اپیلاتور

مزایا و معایب موکن براون

استفاده از اپیلاتور برای اصلاح موهای زائد از ریشه مزایا و معایب خاص خود را دارد که عبارتند از:
مزایا:
یکی از اصلیترین مزایای اپیلاسیون، خارج شدن موها از ریشه است؛ بنابراین مدت زمان برای رشد مجدد موها افزایش یافته و نتایج اصلاح در مدت طولانی تری قابل مشاهده است.
با تکرار اپیلاسیون، موها به تدریج نازکتر و کمتر میشوند و پوست شما نرم و صاف می شود.
با تکرار مکرر اپیلاسیون، برخی افراد کاهش در رشد موها را تجربه کرده اند.
اپیلاسیون باعث تحریک کمتر پوست نسبت به روشهایی مانند اصلاح با ژیلت یا وکس شده و سبب ایجاد حس خوب بعد از اصلاح میشود.
معایب:
استفاده از اپیلاسیون در ابتدا ممکن است دردناک باشد. با گذشت زمان و تکرار اصلاح، حس درد کاهش مییابد.
تجربه اولیه از دستگاه اپیلاتورممکن است نامطلوب باشد.
برای استفاده بهینه از اپیلاتور نیاز به تجربه و مهارت خاصی در انجام حرکات صحیح دارید.
در برخی افراد پوست به دلیل تماس با دستگاه تحریک شده و قرمز یا حساس میشود. این وضعیت معمولا به طور طبیعی بهبود مییابد.
برخی مدلهای اپیلاسیون سبب رویش موها در جهات مختلف شده که برای افراد ناراحت کننده است.
با توجه به نوع پوست، تحمل درد، مزایا و معایب استفاده از اپیلاسیون، متفاوت باشد. برای انتخاب بهترین روش بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید.

نحوه نگهداری و تمیز کردن اپیلاتور


نگهداری و تمیز کردن اپیلاتور به منظور حفظ عمر مفید دستگاه و بهداشت شخصی بسیار مهم است. توصیه هایی برای نگهداری و تمیز کردن دستگاه عبارتند از:
قبل از هرکاری دستگاه را خاموش کرده و برق آن را قطع کنید. پس از خنک شدن دستگاه، موهای باقیمانده روی تیغه ها را با یک مسواک نرم یا برس کوچک برداشته و از بین ببرید. سپس دستگاه را تمیز کنید. این کار باعث جلوگیری از تجمع آلودگی می شود. برخی مدلهای اپیلاتور قابلیت شستشو با آب را دارند. در این صورت با توجه به دستورالعملهای تولید کننده قطعات غیر قابل جدا شدن را با آب به آرامی شستشو دهید.
بعد از شستشو قطعات دستگاه را به دقت خشک کنید تا از تجمع رطوبت جلوگیری شود. از محلولهای ضد عفونی کننده مناسب برای پاکسازی دستگاه استفاده کنید. دستگاه را در جای خشک، تمیز و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید. در صورت لزوم قطعات فرسوده مانند سرها را تعویض کنید تا کارایی بهتر دستگاه حفظ شود. برخی دستگاهها همراه با کیفهای نگهداری تاشونده هستند که از خراشیدگی و آسیب دیدگی دستگاه جلوگیری میکند.

طرز استفاده از اپیلیدی برای ناحیه تناسلی

استفاده از موکن برقی برای ناحیه تناسلی مانند منطقه تناسلی نیازمند دقت و توجه ویژه است. توصیه هایی برای طرز استفاده از دستگاه اپیلیدی براون برای دستگاه تناسلی:
قبل از شروع، منطقه تناسلی را به دقت تمیز کرده و خشک کنید. مطمئن شوید که پوست خیس نیست؛ زیرا پوست خشک بهترین شرایط را برای اپیلاسیون فراهم میکند. اگر دستگاه دارای سری مخصوص ناحیه تناسلی است از آن استفاده کنید. این سرها با دقت بیشتری طراحی شده اند و از آسیب به پوست جلوگیری میکنند. دستگاه را روشن کرده و سر مخصوص منطقه تناسلی را به آن بچسبانید. در دستگاه های مختلف نحوه نصب سرها متفاوت است.
اگر دستگاه دارای تنظیمات حساسیت است، آن را در حالت مناسب تنظیم کنید. در ابتدا از حساسیت کمتر استفاده کنید و با افزایش تجربه تنظیمات را به تدریج افزایش دهید. دستگاه را با زاویه 90 درجه روی پوست قرار داده و با حرکات دورانی کوچک و ملایم در جهت عکس رویش موها حرکت دهید. ابتدا ممکن است اپیلاسیون کمی با درد همراه باشد که با تجربه و تکرار، این حس کاهش مییابد. پس از اپیلاسیون، برای کاهش درد و جلوگیری از التهاب از ژل یا لوسیون ضد التهاب استفاده کنید. پس از استفاده دقت کنید که دستگاه به درستی تمیز شده و در جای خشک و تمیز نگهداری شود.


کار با اپیلیدی براون نیازمند تخصص خاصی نبوده؛ بنابراین همه افراد میتوانند به راحتی از این دستگاه برای اصلاح موها و کندن آنها از ریشه استفاده نمایند. در این مقاله شما را با انواع اپیلیدی ها و کاربرد آنها آشنا نمودیم تا بتوانید برای خرید این محصولات بهترین اتنخاب را داشته باشید و با آگاهی خرید نمایید. شما می توانید انواع محصولات اپیلیدی و موکن را از فروشگاه لوازم آرایشی شخصی ویستا پرستیژ مشاهده و مقایسه کنید و نسبت به انتخاب محصول مدنظر خود اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *