بهترین برند و مدل ماشین اصلاح بدن

برندهای معتبر در حوزه لوازم شخصی برقی از جمله ماشین اصلاح بدن به طور کلی به ارائه محصولات با کیفیت بالا شهرت دارند و بهترین خدمات مشتری را به کاربران خود ارائه می‌دهند. این امر به این دلیل است که آنها به ارزش مشتریان خود اهمیت می‌دهند و می‌خواهند تجربه مثبتی برای آنها رقم بزنند. به همین دلیل است، که بهتر است شما قبل از خرید بادی گروم، بهترین مارک بادی گروم را به خوبی بشناسید، به این دلیل که برندهای معتبر و شناخته شده در این حوزه بسیار قابل اعتماد تر هستند. همچنین محصولات برندهای معتبر ممکن است گران‌تر باشند، اما ارزش بیشتری برای هزینه  ای که شما کرده اید، ارائه می‌کنند.

بهترین برند بادی گروم

از جمله نکاتی که قبل از خرید ماشین اصلاح بدن باید در نظر بگیرید، نوع باتری (لیتیوم یون یا نیکل)، نوع تیغه (تیغه ثابت برای تیغه پایین و تیغه متحرک برای تیغه بالا)، جنس تیغه، قدرت موتور، قابلیت ضد آب بودن (برای استفاده خشک و مرطوب) و قیمتی مناسب در کنار کیفیت خوب دستگاه می باشد. در ادامه چند مورد از بهترین برند ماشین اصلاح بدن را معرفی می کنیم.

 براون

براون یکی از برندهای پیشرو در تولید ماشین اصلاح موی بدن، ریش تراش، سشوار و… با کیفیت بالا است. آنها طیف گسترده ای از ماشین های اصلاح را برای نیازها و بودجه های مختلف ارائه می دهند. برخی از محبوب ترین ماشین های اصلاح بدن براون عبارتند از:

 • ماشین اصلاح بدن : Braun BG7020این ماشین اصلاح پیشرفته دارای یک سیستم تیغه دوگانه است که برای ارائه یک اصلاح نزدیک و راحت طراحی شده است. همچنین دارای چهار شانه قابل تنظیم، یک تریمر دقیق و یک برس تمیز کننده می باشد. این دستگاه باتری لیتیوم یونی قابل شارژ تا 80 دقیقه کارایی را ارائه می دهد.
 • ماشین اصلاح بدن : Braun MG5020این ماشین اصلاح همه کاره دارای 9 ویژگی در 1 دسگاه است، از جمله یک ماشین اصلاح، ریش تراش، تریمر بینی و گوش. این دستگاه دارای تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده و 12 شانه قابل تنظیم است و باتری قابل شارژ Ni-MH تا 80 دقیقه کارایی را ارائه می دهد.

مشاهده محصولات براون

 رمینگتون

ماشین‌های اصلاح بدن رمینگتون طیف گسترده ای از ویژگی ها را ارائه می دهند که آنها را به انتخابی محبوب برای کسانی که به دنبال یک ماشین اصلاح همه کاره و بهترین اتو مو ها و قابل اعتماد هستند، تبدیل می کند. برخی از ویژگی های رایج عبارتند از:

 • تیغه های خود تیز شونده: تیغه های خود تیز شونده به طور خودکار تیز می شوند تا اطمینان حاصل شود که همیشه یک اصلاح صاف و تر و تمیز توسط ماشین انجام می شود.
 • شانه های قابل تنظیم: شانه های قابل تنظیم به شما امکان می دهند طول موهای مورد نظر خود را کوتاه کنید.
 • استفاده مرطوب و خشک: می توانید از ماشین اصلاح خود هم برای اصلاح مرطوب و هم خشک هم استفاده کنید.
 • باتری قابل شارژ: باتری قابل شارژ به شما امکان می دهد تا بدون نیاز به پریز برق از ماشین اصلاح خود استفاده کنید.
 • تمیز کردن آسان: ماشین اصلاح را می توان به راحتی با آب تمیز کرد.

مشاهده محصولات رمینگتون

بابلیس

به اعتقاد خیلی از افراد، بابلیس یکی از چند مورد بهترین برند ماشین اصلاح بدن است. همچنین سشوار بابلیس و اتومو بابلیس نیز در ایران بسیار محبوب می باشند. با این وجود چند نکته وجود دارد که برای انتخاب ماشین اصلاح بدن بابلیس باید آن ها را رعایت کنید:

 • نیازهای خود را در نظر بگیرید. به چه چیزی نیاز دارید؟ ماشین اصلاح برای؟ آیا به یک ماشین اصلاح همه کاره برای استفاده مرطوب و خشک نیاز دارید، یا یک ماشین اصلاح با ویژگی های اضافی مانند تریمر بینی و گوش؟
 • بودجه خود را در نظر بگیرید. ماشین های اصلاح بدن بابلیس در طیف وسیعی از قیمت ها از مقرون به صرفه تا پریمیوم عرضه می شوند.
 • ویژگی ها را مقایسه کنید. هر مدل دارای ویژگی های مختلفی است، بنابراین مهم است که قبل از خرید آنها را با هم مقایسه کنید.

با در نظر گرفتن این عوامل، می توانید ماشین اصلاح بدن بابلیس را انتخاب کنید که برای نیازها و بودجه شما مناسب باشد.

مشاهده محصولات بابلیس

 فیلیپس

ماشین اصلاح بدن فیلیپس، یک ماشین اصلاح همه کاره می باشد و یکی از بهترین برند بادی گروم است، که می توان از آن برای اصلاح موهای بدن، صورت و سر استفاده کرد. اسن دستگاه دارای تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده و سه شانه قابل تنظیم برای کوتاه کردن مو در اندازه های مختلف است. از محبوب ترین محصولات این برند می توانیم به ریش تراش فیلیپس نیز اشاره کنیم. همچنین دارای باتری قابل شارژ Ni-MH است که تا 60 دقیقه ماشین اصلاح را روشن نگه می دارد. برخی از ویژگی های کلیدی ماشین اصلاح بدن فیلیپس عبارتند از:

 • تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده
 • سه شانه قابل تنظیم (3، 5 و 7 میلی متر)
 • باتری قابل شارژ Ni-MH
 • شست دقیقه کارایی
 • استفاده مرطوب و خشک
 • تمیز کردن آسان

مشاهده محصولات فیلیپس

 پاناسونیک

ماشین اصلاح بدن پاناسونیک GK60 محصولی بسیار حرفه ای از شرکت پاناسونیک است. با استفاده از این دستگاه می توانید به راحتی و با حداقل تلاش موهای بدن و نواحی سخت تراش را کوتاه کنید. با تیغه محافظی که موهای شما را تا 0.1 میلی متر کوتاه می کند، اصلاحی راحت و صاف را تجربه کنید. علاوه بر این، با امکان اصلاح خشک یا مرطوب، می توانید به راحتی و بدون هیچ گونه کثیف کاری موهای خود را کوتاه کنید و از استفاده از این ماشین اصلاح بدن زیر دوش لذت ببرید. این دستگاه برای اصلاح آسان نواحی که به راحتی قابل دسترسی نیستند نیز طراحی شده است و طراحی باریک و ارگونومیک آن، اصلاح نواحی سخت بدن را با حداقل دردسر آسان می کند.

از سوی دیگر ماشین اصلاح بدن پاناسونیک به شما این امکان را می دهد که موهای خود را با آب یا به صورت خشک کوتاه کنید و این امکان را به شما می دهد که موهای خود را با رطوبت یا بدون آن کوتاه کنید. ماشین اصلاح بدن و ریش تراش پاناسونیک را می توان بدون هیچ نگرانی زیر دوش برد و به راحتی بدن خود را مرتب کرد. با استفاده از باتری نیکل-فلز هیدرید (Ni-MH) نیز می توانید دستگاه خود را شارژ کنید و بدون هیچ وقفه ای از آن استفاده کنید. یک پایه شارژ برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید ماشین اصلاح را در هر مکان دلخواه برای شارژ مجدد و استفاده بعدی به منبع برق وصل کنید. زمان شارژ کامل 8 ساعت است که 40 دقیقه کارایی را ارائه می دهد.

مشاهده محصولات پاناسونیک

بهترین مدل بادی گروم

چند مورد از بهترین مدل ماشین اصلاح بدن عبارتند از:

ماشین اصلاح بدن فیلیپس سری 1000 مدل BG1024

ماشین اصلاح بدن فیلیپس سری 100 یک ماشین اصلاح موی بدن با کیفیت است که برای استفاده مرطوب و خشک طراحی شده است. این دستگاه دارای تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده و سه شانه قابل تنظیم برای کوتاه کردن مو در اندازه های مختلف است. همچنین دارای باتری قابل شارژ   Ni-MH  است که تا 30 دقیقه دستگاه شما را روشن نگه می دارد.

ماشین اصلاح بدن فیلیپس سری 1000 مدل BG1024

 ماشین اصلاح بدن فیلیپس مدل BG202413

دستگاه اصلاح بدن فیلیپس مدل BG2024/13 برای آقایانی که به دنبال اصلاح موهای زائد بدن خود هستند، مناسب است. این دستگاه به صورت خشک و مرطوب قابل استفاده بوده و دارای محافظ مخصوص پوست‌های حساس است. از ویژگی‌های مثبت این محصول می‌توان به ضد آب بودن و طراحی ارگونومیک اشاره کرد. اما نکته منفی آن، زمان شارژ طولانی است.

 ماشین اصلاح بدن فیلیپس مدل BG202413

ماشین اصلاح بدن براون مدل BG5010

ماشین اصلاح بدن براون مدل BG5010 این ماشین اصلاح همه کاره برای استفاده مرطوب و خشک طراحی شده است. دارای تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده و سه عدد شانه قابل تنظیم است. همچنین دارای باتری قابل شارژ Ni-MH است که تا 40 دقیقه شارژ نگه می دارد.

 

 ماشین اصلاح جیمماشین اصلاح بدن براون مدل BG5010ماشین اصلاح جیمی مدل GM-801

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-801 یک ریش تراش و ماشین اصلاح موی بدن چند منظوره است که برای استفاده مرطوب و خشک طراحی شده است. این دستگاه دارای تیغه های ضد زنگ خود تیز شونده و 4 عدد شانه قابل تنظیم و باتری لیتیوم یونی قابل شارژ است که تا 60 دقیقه انررژی در خود نگه می دارد.

ماشین اصلاح جیمی مدل GM-801

 ماشین اصلاح بدن فیلیپس مدل BG2036

دستگاه اصلاح بدن فیلیپس مدل BG2036 با داشتن سری های مختلف و زمان شارژ کوتاه، به طور موثر به این مشکل رسیدگی می کند. سری های فویلی و تریمر آن برای اصلاح تمام نواحی بدن کاربرد دارند. علاوه بر این، این مدل را می توان به صورت خشک، مرطوب و حتی در حمام استفاده کرد، علاوه بر اینکه سری های قابل شستشو دارد.

 ماشین اصلاح بدن فیلیپس مدل BG2036

ماشین اصلاح بدن رمینگتون مدل BHT6100

ماشین اصلاح بدن رمینگتون BHT6100 محصولی ویژه برای اصلاح موهای زائد بدن با تیغه های استیل ضد زنگ است. یکی از ویژگی های کلیدی آن امکان استفاده در حمام و با آب است. این محصول برای استفاده هم به صورت خشک و هم به صورت مرطوب طراحی شده و قابلیت استفاده با کف یا ژل ریش را دارد. ست اصلاح بدن رمینگتون شامل سه شانه مختلف است که موهای بدن را به طول ۴، ۶ و ۸ میلی متر کوتاه می کند. منبع تغذیه این محصول یک باتری قلمی AA است. تمام سرهای این ماشین اصلاح قابل شستشو و به راحتی تمیز می شوند.

ماشین اصلاح بدن رمینگتون مدل BHT6100

 ماشین اصلاح بابیلیس BG120SDE

ماشین اصلاح بدن بابیلیس مدل BG120SDE، یک ریش تراش و ماشین اصلاح موی بدن همه کاره است. این نوع دستگاه به منظور استفاده در محیط مرطوب و محیط خشک طراحی شده است. این دستگاه سه تیغه ضد زنگ خود تیز شونده است و سه عدد شانه قابل تنظیم دارد که به کمک آن ها می توانید موهای زائد بدن خود را در اندازه های مختلف کوتاه نمایید. همچنین دارای یک باتری لیتیوم یونی قابل شارژ است که تا 60 دقیقه برق در خود نگه می دارد.

 ماشین اصلاح بابیلیس BG120SDE

جمع بندی

هر چند که موی سر یکی از عوامل موثر در زیبایی افراد است، ولی رویش مو در نقاط دیگر همچون بدن نه تنها به زیبایی کمک نمی‌کند بلکه در برخی موارد آزاردهنده نیز هست. از بین بردن موها در این نواحی کمک فراوانی به زیبایی افراد می‌کند زیرا در این شرایط رنگ واقعی پوست دیده شده و لطیف‌تر به‌نظر می‌رسد. برای کمک به حل این مشکل از ابزارهای مختلفی استفاده می‌شود که یکی از آن‌ها ماشین اصلاح بدن است. ماشین اصلاح بدن آقایان موهای بدن را در کم ترین زمان کوتاه می کند. این ماشین ها دسترسی ایمن و آسان به نواحی حساس مختلف بدن را برای نظافت فراهم می کنند. البته در هنگام خرید باید به یک سری از نکات توجه داشته باشید. ملاحظات کلیدی قبل از خرید ماشین اصلاح بدن عبارتند از نوع باتری (لیتیوم یون یا نیکل)، نوع تیغه (تیغه ثابت برای پایین و تیغه متحرک برای بالا)، جنس تیغه، قدرت موتور، قابلیت ضد آب (برای استفاده خشک و مرطوب)، قیمت مناسب در کنار کیفیت رضایت بخش دستگاه. با راهنمای خرید ماشین اصلاح بدن آقایان که در این متن ارائه دادیم می توانید بهترین ماشین اصلاح بدن مردانه را خریداری نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *