نحوه استفاده از ماشین ریش تراش سه تیغ

استفاده از ریش تراش سه تیغ به شما این امکان را می‌دهد تا زمانی که به سرکار و یا قرار کاری می‌روید، آراسته باشید. اگر به دنبال یک اصلاح جدید و منحصر به فرد که تمامی موهای زبر صورت و یا بدنتان را بردارد، این تیغ چرخشی را ازدست ندهید.

چگونه از ریش تراش سه تیغ استفاده کنیم؟

ریش تراش‌ سه تیغ دارای سه سر دایره ای و هر کدام دارای کاترهای چرخان داخلی برای گرفتن ته ریش و کوتاه‌ کردن مو است. آنها به گونه‌ای خاص طراحی شده‌اند تا به پوست آسیب نرسانند.

ماشین ریش تراش سه تیغ

بیشتر بخوانید: مقایسه ریش تراش فویلی و چرخشی

تمیزکردن ریش تراش سه تیغ

همیشه اطمینان حاصل کنید که تیغه ها تمیز و عاری از مو، پوست مرده و سبوم باشند. ریش تراش برقی را بعد از استفاده بشویید. وقتی تیغه‌های کثیف با پوست تماس می‌گیرند، به دلیل ورود کثیفی و روغن به منافذ منجر به تحریک و جوش می‌شوند.

مراقبت از پوست در هنگام اصلاح

حتی اگر در حال اصلاح خشک هستید، توصیه می‌شود ابتدا دوش بگیرید، حمام کنید یا صورت خود را به طور کامل با آب گرم بشویید. آب گرم و بخار فولیکول مو را باز، پوست و موها را نرم می‌کنند. این کار باعث می‌شود که تیغه روی موها راحت‌تر سر بخورد و آنها را کوتاه کند. درنهایت باعث می‌شود اصلاح نزدیک‌تر و با تحریک بسیار کمتری انجام شود.

استفاده از محصولات مراقبتی پوست

چه پوستتان مرطوب و یا خشک باشد، باید از نوعی محافظ پوست استفاده کنید. انواع مختلف محصولات مانند (فوم، ژل، کرم، پودر و روغن) برای مراقبت از پوست توصیه می‌شود. آماده سازی قبل از اصلاح، باعث می‌شود پوست سالم باقی بماند و اصلاح تمیزتر و نرم تر اتفاق بیوفتد. تحریک پوست (سوختگی با تیغ و برجستگی های قرمز) اغلب به تیغه هایی مربوط می‌شود که مو را می‌کشند و پوست را می‌گیرند.

نحوه اصولی استفاده از ریش تراش سه تیغ

از آنجایی که استفاده از ریش تراش سه تیغ برقی برای اصلاح صورت طراحی شده‌است. شما باید اصلاح را به صورت دایره‌ای شکل انجام دهید. برخلاف فویل یا تیغ‌های سنتی که از بالا به پایین و یا برعکس کشیده می‌شود این دستگاه متفاوت می‌باشد.

نحوه تمیز کردن ریش تراش سه تیغ

همیشه تیغه های ریش تراش خود را زیر آب جاری بشویید تا مو، سبوم، پوست مرده و کثیفی پاک شوند. شاید این موضوع کمی زمان از شما بگیرد ولی بهتر است تیغه‌ها تمیز باقی بمانند تا عملکرد بهینه‌ای ایجاد کنند.

مراقبت‌های بعد اصلاح

بعد از اصلاح سعی کنید که مرطوب کننده یا روغن استفاده کنید تا پوست شفاف و هیدراته بماند. در حالی که بسیاری بلافاصله پس از اصلاح به افترشیو روی می‌آورند. اگر پوست خشک یا تحریک پذیر دارید، افترشیو وضعیت را بدتر می‌کند.

روغن کاری ریش تراش سه تیغ

استفاده از روغن بسیار ساده و آسان است. فقط به یاد داشته باشید که ریش تراش باید خشک باشد، بنابراین اگر ماشین اصلاح را با آب شسته‌اید، چند ساعت اجازه دهید تا خشک شود. برای روغن کاری ریش تراش سه تیغ مراحل زیر را دنبال کنید.
سه قطره از روغن را از بالای تیغه به داخل آن بریزید. (درواقع باید یک قطره از روغن را در بالای هر تیغه اصلاح بریزید.) یکی در گوشه سمت راست، یکی در مرکز و دیگری در گوشه سمت چپ.
حالا زمان آن است که کلیپر را روشن و پس از چند ثانیه خاموش کنید تا روغن به طور یکنواخت درون آن پخش شود.
از یک دستمال کاغذی یا یک پارچه نرم برای پاک کردن روغن اضافی استفاده کنید و کارتان تمام است.

روغن کاری ریش تراش سه تیغ

مزایا و معایب استفاده از ریش تراش سه تیغ

این دستگاه تجربه اصلاح بسیار متفاوتی را به شما ارائه می‌دهد، که اگر به دنبال خرید آن هستید بهتر است از مزایا و معایب آن با خبر باشید.

مزایا ریش تراش سه تیغ

ماشین‌های ریش تراش سه تیغ موهای ضخیم را بر خلاف بسیاری از ماشین‌های اصلاح بر می‌دارند.
این ماشین‌های چرخشی به راحتی بر روی پوست صورت کشیده می‌شوند و هیچ آسیبی به آن وارد نمی‌کنند. سر تیغه‌ها در هنگام حرکت آزادی بیشتری دارند و اغلب به گونه‌ای طراحی می‌شوند که با اشکال طبیعی صورت سازگار باشند.
این تیغه‌ها به دلیل طراحی فوق العاده‌ای که دارند، صدای زیادی تولید نمی‌کنند. بنابراین اگر دوست دارید که دوستان و یا خانواده شما، صبح‌ها با صدای وزوز بیدار نشوند، این تیغه‌ها را امتحان کنید.
اگر موهای شما در جهت‌های نامتقارن و یا تصادفی رشد می‌کنند، سرهای دایره‌ای چرخشی برای گرفتن و کوتاه‌کردن موها نسبت به دیگر تیغه‌ها مناسب‌تر هستند. این مورد مخصوصاً برای دور گردن که موها غیر قابل پیش بینی رشد می‌کنند، عالی است.
اگر به دلیل سایش طولانی مدت، ژنتیک و یا هر دلیل دیگری، پوست سختی دارید، استفاده از ریش تراش سه تیغ تمام نیازهای شما را برآورده می‌کند.
اگر موهای شما سریع و ضخیم رشد می‌کند، احتمالاً به یک تیغ چرخشی نیاز دارید. زیرا آنان تمامی موهای ضخیم را از روی صورت بر می‌دارند.

معایب اصلاح با ریش تراش سه تیغه

تیغه‌های آن برای برداشت موهای ضخیم عالی هستند، درحالی که موهای ظریف را به سختی بر می‌دارند. به همین دلیل ممکن است دستگاه را چندین بار روی پوست بکشید و این کار باعث تحریک پوست می‌شود.
تمیز کردن داخل ریش تراش شامل جداکردن کل قطعات و تمیزکردن آنها به صورت جداگانه است. انجام منظم آن می‌تواند دردسر ساز باشد؛ بنابراین اگر اهل این نوع تعمیر و نگهداری نیستید، در مورد مدل چرخشی تجدید نظر کنید.
تیغ چرخشی برای استفاده در حرکات دایره‌ای بزرگ طراحی‌شده است. به این معنی که برای انجام کارهای جزئی و برداشتن موهای ظریف با سختی مواجه خواهید شد.

روغن کاری ریش تراش سه تیغ فیلیپس


بیشتر بخوانید: آموزش تعویض باتری ریش تراش فیلیپس

برای روغن کاری ریش تراش فیلیپس نیز نیازی به درآوردن تیغه‌های آن نیست و تنها باید 1 قطره روغن را در هر یک از محفظه‌های تیغه بریزید. سپس ماشین اصلاح را برای چند ثانیه روشن کنید تا روغن بین تیغه ها پخش شود.

ریش تراش سه تیغ با طراحی فوق العاده خود، آماده‌است تا چهره‌ای جذاب به صورت شما ببخشد. آنها به گونه‌ای تولید شده‌اند تا تمامی نیازهای آقایان را برآورده کنند. فرض کنید موهای پرپشتی دارید که در عرض 30 دقیقه دوباره ظاهر می‌شوند و نمی‌توانید هر روز روتین اصلاح خود را داشته‌باشید؛ زیرا از این کار خسته شده‌اید. استفاده از کرم موبر و یا هر چیز دیگری دردسر ساز است. ریش تراش سه تیغ بهترین راهکار برای موهای شماست. اگر قصد خرید این نوع از ریش تراش را دارید، با مراجعه به فروشگاه ویستا پرستیژ، میتوانید بهترین انواع این محصولات را بررسی و مقایسه نمایید و با گارانتی 26 ماهه شرکتی، به صورت اورجینال تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *